top of page

Barembruch i Wspólnicy

- Słyszymy i słuchamy -

O nas

Stworzyliśmy zespół uzupełniających się indywidualności – różnimy się zawodowymi umiejętnościami, co w powierzanych projektach pozwala nam z łatwością łączyć różne kompetencje. Wspólnie pracujemy niemalże od początków ścieżki zawodowej każdego z nas, pozostając także w wieloletnich relacjach z naszymi klientami. Zrozumienie ich potrzeb, dyspozycyjność i zaangażowanie, z jakim pracujemy, sprawiają, że nasi klienci wracają do nas, gdy realizują swoje kolejne pomysły biznesowe lub szukają pomocy w rozwiązaniu problemów.

Barembruch_WWW_Portrety_BarembruchElzbie

Elżbieta Barembruch

O nas
GrzelakDawid_Barembruch_www_020_edited.j

O nas

Wiedza i praktyka zdobyte we współpracy z największymi przedsiębiorcami pozwalają nam uczestniczyć w skomplikowanych, często nowatorskich projektach biznesowych, a także z sukcesem prowadzić złożone, wielokrotnie precedensowe spory administracyjne i sądowe, w tym przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Mamy satysfakcję z posiadania unikalnych doświadczeń, które zdobyliśmy, pracując od ponad 20 lat dla przedsiębiorców z branży telekomunikacyjnej, w tym dla jednego z największych operatorów w Polsce. Kwalifikacje wypracowane na tym dynamicznie zmieniającym się rynku są przez nas z powodzeniem wykorzystywane także w innych obszarach doradztwa.

bottom of page